Web File Manager (6.x-2.11) - en to ky translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ky: Өчүрүү

en: Cancel
ky: Баш тартуу

en: Disabled
ky: Өчүрүлгөн

en: Enabled
ky: Иштеп жатат

en: Search
ky: Издөө
