Web File Manager (6.x-2.11) - en to mg translation catalogue (9 entries)

en: Delete
mg: Fafaina

en: Submit
mg: Manaiky

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: Search
mg: Karoka

en: access denied
mg: Tsy azo hidirana

en: Clear
mg: Fafao

en: language
mg: fiteny
