Web File Manager (6.x-2.11) - en to ps translation catalogue (19 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Submit
ps: ولیګه

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: File
ps: دوتنه

en: Date
ps: نيټه

en: Size
ps: كچه

en: Search
ps: لټون

en: Name
ps: نوم

en: Attachment
ps: نښل

en: Upload
ps: پورته کول

en: Width
ps: پلنوالى

en: Height
ps: لوړوالی

en: Close
ps: تړل

en: width
ps: پلنوالى

en: height
ps: لوړوالی

en: Add role
ps: دنده (رول) زیاتول
