Web File Manager (6.x-2.12) - en to et translation catalogue (82 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: user
et: kasutaja

en: title
et: pealkiri

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Cancel
et: Tühista

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: File
et: Manus

en: File path
et: Faili asukoht

en: version
et: versioon

en: Date
et: Kuupäev

en: Size
et: Suurus

en: Search
et: Otsing

en: Reset
et: Tühista

en: Name
et: Nimi

en: settings
et: sätted

en: Node ID
et: Postituse ID

en: Label
et: Nimetus

en: File Size
et: Failisuurus

en: Filename
et: Failinimi

en: name
et: nimi

en: Attachment
et: Manus

en: Permitted file extensions
et: Lubatud faililaiendid

en: Upload
et: Üleslaadimine

en: file
et: fail

en: User ID
et: Kasutaja ID

en: File ID
et: Faili ID

en: Read full article to view attachments.
et: Manuste avamiseks loe täisartiklit.

en: 1 attachment | @count attachments
et[0]: 1 manus
et[1]: @count manust

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Owner
et: Omanik

en: node
et: postitus

en: directory
et: kataloog

en: Directory
et: Kataloog

en: access denied
et: ligipääs keelatud

en: Close
et: Sulge

en: Folder
et: Kaust

en: Modified
et: Muudetud

en: Attachments
et: Manused

en: The maximum allowed image size expressed as WIDTHxHEIGHT (e.g. 640x480). Set to 0 for no restriction.
et: Pildi suurimad mõõtmed kujul LAIUSxKÕRGUS (nt 640x480). Kui sisestad 0, siis piirangut pole.

en: The %role file size limit must be a number and greater than zero.
et: %role failisuuruse piirang peab olema nullist suurem number.

en: The %role maximum file size per upload is greater than the total file size allowed per user
et: %role maksimaalne üleslaaditava faili suurus on suurem kui failide lubatud kogusuurus kasutaja kohta

en: Icon directory
et: Ikoonide kataloog

en: Name of directory where file type icons are stored (relative to base url).
et: Kataloogi nimi, mis sisaldab failitüübi ikoone.

en: Maximum resolution for uploaded images
et: Üleslaetud piltide maksimaalsed mõõtmed

en: WIDTHxHEIGHT
et: LAIUSXKÕRGUS

en: Maximum file size per upload
et: Maksimaalne faili suurus üleslaadimise kohta

en: Total file size per user
et: Failide maksimaalne kogumaht ühele kasutajale

en: The maximum size of all files a user can have on the site (in megabytes).
et: Maksimaalne ühele kasutajale kuuluvate failide maht kokku (megabaitides).

en: Append file links to Node Body
et: Lisa postituse sisusse faililingid

en: Check this box for javascript debug messaging.
et: Märgista see vealik javascripti veateadete kuvamiseks.

en: Web File Manager
et: Failihaldur

en: File Not Found
et: Faili ei leitud

en: Drag attachments to set order.<br />Changes made to the attachments are not permanent until you save this post.
et: Lohista manused õigesse järjekorda.<br/>Tehtud muudatused ei rakendu enne sissekande salvestamist.

en: File Browser
et: Failibrauser

en: File Upload
et: Faili üleslaadimine

en: Uploaded file will be saved to the current directory.
et: Üles laetud fail salvestatakse valitud kataloogi.

en: Upload Success
et: Üleslaadimine õnnestus

en: Upload success
et: Üleslaadimine ebaõnnestus

en: file_move to %path failed
et: faili liigutamine kataloogi %path ebaõnnestus

en: Invalid upload path
et: Ebakorrektne üleslaadimise teekond

en: New_Folder
et: Uus kataloog

en: [<a href="@link">more help...</a>]
et: [<a href="@link">rohkem juhiseid...</a>]

en: Upload file
et: Lae fail üles

en: Query Failed: Could not delete file %fid .
et: Päring ebaõnnestus: Faili %fid ei õnnestunud kustutada.

en: Query Failed: Could not detach file %fid from node %nid
et: Päring ebaõnnestus: Faili %fid ei õnnestunud eemaldada postituselt %nid

en: access webfm
et: ligipääs webfm failihaldurile

en: Clear
et: Tühjenda

en: width
et: laius

en: height
et: kõrgus

en: Delete File
et: Kustuta fail

en: Delete role
et: Kustuta roll

en: Save role
et: Salvesta roll

en: Resize
et: Muuda suurust

en: Add role
et: Lisa roll

en: mm/dd/yy
et: dd/mm/yy

en: language
et: keel

en: Webfm Attachments
et: Webfm manused
