Web File Manager (6.x-2.12) - en to lo translation catalogue (5 entries)

en: user
lo: ຜູ້ນຳໃຊ້

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Cancel
lo: ຍົກເລີກ

en: Search
lo: ຄົ້ນຫາ

en: Clear
lo: ລົບລ້າງ
