Web File Manager (6.x-2.12) - en to pa translation catalogue (15 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: user
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Date
pa: ਮਿਤੀ

en: Size
pa: ਸਾਈਜ਼

en: Search
pa: ਲੱਭੋ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Upload
pa: ਅੱਪਲੋਡ

en: node
pa: ਨੋਡ

en: [<a href="@link">more help...</a>]
pa: [<a href="@link">ਹੋਰ ਮੱਦਦ...</a>]
