Web File Manager (6.x-2.13-beta1) - en to cs translation catalogue (62 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: user
cs: uživatel

en: title
cs: nadpis

en: Delete
cs: Smazat

en: Submit
cs: Uložit

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: File
cs: Soubor

en: File path
cs: Cesta souboru

en: Date
cs: Datum

en: Size
cs: Velikost

en: Search
cs: Hledat

en: Name
cs: Jméno

en: settings
cs: nastavení

en: Node ID
cs: ID uzlu

en: Label
cs: Popisek

en: Filename
cs: Název souboru

en: link
cs: odkaz

en: Attachment
cs: Příloha

en: Permitted file extensions
cs: Povolené přípony souborů

en: Upload
cs: Nahrát

en: file
cs: soubor

en: User ID
cs: ID uživatele

en: File ID
cs: ID souboru

en: Read full article to view attachments.
cs: Pro zobrazení příloh si přečtěte celý článek.

en: 1 attachment | @count attachments
cs[0]: @count příloha
cs[1]: @count přílohy
cs[2]: @count příloh

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: Owner
cs: Vlastník

en: node
cs: uzel

en: directory
cs: adresář

en: Directory
cs: Adresář

en: access denied
cs: přístup odepřen

en: Anonymous
cs: Anonym

en: Close
cs: Zavřít

en: anonymous
cs: anonym

en: Folder
cs: Složka

en: Attachments
cs: Přílohy

en: The maximum allowed image size expressed as WIDTHxHEIGHT (e.g. 640x480). Set to 0 for no restriction.
cs: Maximální povolené rozlišení obrázků vyjádřené jako ŠÍŘKAxVÝŠKA (např. 640x480). Zadejte 0 pro neomezené rozlišení.

en: The %role file size limit must be a number and greater than zero.
cs: Omezení velikosti souboru %role musí být větší než nula.

en: The %role maximum file size per upload is greater than the total file size allowed per user
cs: Omezení velikosti souboru pro jedno nahrání %role je větší než omezení na jednoho uživatele.

en: Maximum resolution for uploaded images
cs: Maximální rozlišení nahrávaných obrázků

en: WIDTHxHEIGHT
cs: VÝŠKAxŠÍŘKA

en: Maximum file size per upload
cs: Maximální velikost jednoho souboru

en: Total file size per user
cs: Celková velikost na uživatele

en: The maximum size of all files a user can have on the site (in megabytes).
cs: Maximální velikost všech souborů v megabajtech, které uživatel může na webu mít.

en: File Upload
cs: Nahrát soubor

en: [<a href="@link">more help...</a>]
cs: [<a href="@link">nápověda...</a>]

en: Upload file
cs: Nahrát soubor

en: Clear
cs: Vymazat

en: Delete File
cs: Smazat soubor

en: Delete role
cs: Smazat roli

en: Debug
cs: Ladění

en: Save role
cs: Uložit roli

en: Resize
cs: Změnit velikost

en: Add role
cs: Přidat roli

en: download file
cs: stažení souboru

en: The label for this field that will be displayed to end users if the style requires it.
cs: Název pole, který se zobrazí uživateli, pokud to styl vyžaduje.

en: language
cs: jazyk
