Web File Manager (6.x-2.13-beta1) - en to kk translation catalogue (38 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: user
kk: пайдаланушы

en: title
kk: аты

en: Delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Date
kk: Датасы

en: Size
kk: Көлем

en: Search
kk: Іздестіру

en: Reset
kk: Ысыру

en: Name
kk: Аты

en: Label
kk: Атауы

en: Attachment
kk: Тіркеме

en: Permitted file extensions
kk: Рұқсат етілген файлдық кеңейтулер

en: Upload
kk: Жүктеу

en: file
kk: файл

en: User ID
kk: Қолданушының ID

en: Read full article to view attachments.
kk: тіркемелерді көру үшін толық мәтінді оқып шығыңыз.

en: 1 attachment | @count attachments
kk[0]: 1 тіркелім

en: access denied
kk: рұқсат етілмеген

en: Anonymous
kk: Тіркелмеген қолданушы

en: Attachments
kk: Косымшалар

en: The maximum allowed image size expressed as WIDTHxHEIGHT (e.g. 640x480). Set to 0 for no restriction.
kk: Суреттің максимум рұқсат етілген көлемі, ЕНІхҰЗЫНДЫҒЫ түрінде жазылады (мысалға 640х480). Егер еш шектеу болмаса 0 қойыңыз.

en: The %role file size limit must be a number and greater than zero.
kk: %role  файл өлшемінің шегі нөмір немесе 0-ден үлкен болуы тиіс.

en: The %role maximum file size per upload is greater than the total file size allowed per user
kk: Максималды %role көлемді файл, жеке қолданушыға берілетін көлемге қарағанда.

en: Maximum resolution for uploaded images
kk: Кері қотарылған кескіннің максимал өлшемділігі

en: Maximum file size per upload
kk: Файлды жүктеудегі максималды көлем

en: Total file size per user
kk: Әр қолданушы үшін ортақ көлемді файлдар

en: The maximum size of all files a user can have on the site (in megabytes).
kk: Қолданушының сайттағы мүмкін болатын барлық файлдардың ең үлкен мөлшері (мегабайтта).

en: [<a href="@link">more help...</a>]
kk: [<a href="@link">қосымша көмек...</a>]

en: Delete role
kk: Рөлді өшіру

en: Save role
kk: Рөлді сақтау

en: Add role
kk: Рөл қосу

en: language
kk: Тіл
