Web File Manager (6.x-2.13-beta1) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Title
ug: تېما

en: user
ug: ئەزا

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Cancel
ug: بىكار قىلىش

en: node
ug: نۇقتا

en: Anonymous
ug: سەيياھ

en: Delete role
ug: ئەزالارنى ئۆچۈرۈش
