Web File Manager (6.x-2.13-beta1) - en to uk translation catalogue (119 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: user
uk: користувач

en: title
uk: назва

en: Delete
uk: Вилучити

en: Submit
uk: Надіслати

en: Cancel
uk: Відмінити

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Ввімкнено

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: cron
uk: планувальник

en: File
uk: Файл

en: File path
uk: Шлях до файлу

en: version
uk: версія

en: Date
uk: Дата

en: Size
uk: Розмір

en: Search
uk: Пошук

en: Reset
uk: Скинути

en: Name
uk: Ім'я

en: settings
uk: налаштування

en: Node ID
uk: ID документа

en: Label
uk: Заголовок

en: File Size
uk: Розмір файлу

en: Filename
uk: Ім'я файлу

en: link
uk: посилання

en: format
uk: форматування

en: name
uk: ім'я

en: Attachment
uk: Долучення

en: Permitted file extensions
uk: Дозволені розширення файлів

en: Upload
uk: Вивантажити

en: file
uk: файл

en: User ID
uk: ID користувача

en: Date Format
uk: Формат дати

en: File not found.
uk: Файл не знайдено.

en: File ID
uk: ID файлу

en: Read full article to view attachments.
uk: Прочитайте матеріал цілком, щоб побачити вкладені файли.

en: 1 attachment | @count attachments
uk[0]: @count вкладення
uk[1]: @count вкладення
uk[2]: @count вкладень

en: Width
uk: Ширина

en: Height
uk: Висота

en: Owner
uk: Власник

en: node
uk: матеріал

en: directory
uk: каталог

en: Directory
uk: Каталог

en: access denied
uk: доступ заборонено

en: Anonymous
uk: Гість

en: description
uk: опис

en: Close
uk: Закрити

en: anonymous
uk: анонімний

en: Folder
uk: Тека

en: Modified
uk: Змінено

en: Attachments
uk: Долучення

en: webfm_rename_db_dir_recur error - db may be corrupted
uk: помилка webfm_rename_db_dir_recurr - бд може бути зіпсована

en: With links
uk: З посиланнями

en: Without links
uk: Без посилань

en: The maximum allowed image size expressed as WIDTHxHEIGHT (e.g. 640x480). Set to 0 for no restriction.
uk: Максимальний розмір зображення у вигляді ШИРИНАxВИСОТА (наприклад, 640x480). Значення 0 означає відсутність обмежень.

en: Your PHP settings limit the maximum file size per upload to %size MB.
uk: Настроювання PHP обмежують максимальний розмір файлу, що завантажується, значенням в %size Mбайт.

en: Depending on your sever environment, these settings may be changed in the system-wide php.ini file, a php.ini file in your Drupal root directory, in your Drupal site's settings.php file, or in the .htaccess file in your Drupal root directory.
uk: Залажно від налаштувань серверу ці установки можна змінити в загальносистемному файлі php.ini у кореневому каталозі Drupal, у файлі settings.php з налаштуваннями вашого сайту Drupal, або у файле .htaccess у вашому кореневому каталозі Drupal.

en: The %role file size limit must be a number and greater than zero.
uk: Масимальний розмір файлу %role повинен бути додатнім числом.

en: The %role maximum file size per upload is greater than the total file size allowed per user
uk: Максимальний розмір файлу %role для завантаження загального розміру файлів, дозволеного для користувача.

en: Icon directory
uk: Каталог іконок

en: Name of directory where file type icons are stored (relative to base url).
uk: Назва каталогу, де можуть зберігатися файли іконок (відносно до базового url)

en: Maximum resolution for uploaded images
uk: Максимальний розмір фото для завантаження

en: The maximum allowed image size (e.g. 640x480). Set to 0 for no restriction.
uk: Максимальні розміри завантажених зображень (напрклад 640x480). Встановіть 0, щоб зняти обмеження.

en: WIDTHxHEIGHT
uk: ШИРИНАxВИСОТА

en: Settings for @role role
uk: Установки для ролі @role

en: Maximum file size per upload
uk: Максимальний розмір файлу на одне завантаження

en: Total file size per user
uk: Загальний розмір файлів на одного користувача

en: The maximum size of all files a user can have on the site (in megabytes).
uk: Максимальний дозволений розмір усіх файлів на сайті (в мегабайтах).

en: Append file links to Node Body
uk: Добавити адресу файлу в текст повідомлення

en: Check this box for javascript debug messaging.
uk: Встановіть галочку, щоб дозволити повідомлення налаштовувача javascript.

en: Web File Manager
uk: Файловий менеджер

en: File Not Found
uk: Файл не знайдено

en: Drag attachments to set order.<br />Changes made to the attachments are not permanent until you save this post.
uk: Впорядкуйте прикріплення. Зміни не збережуться, поки ви не збережете повідомлення.

en: File Browser
uk: Огляд файлів

en: File Upload
uk: Завантаження файлу

en: Uploaded file will be saved to the current directory.
uk: Завантажений файл буде збережено в даному каталозі.

en: The image was resized to fit within the maximum allowed resolution of %resolution pixels.
uk: Розміри зображення були змінені для того, щоб воно відповідала максимально припустимому дозволу %resolution пікселів.

en: Upload Success
uk: Вдале завантаження

en: Upload success
uk: Вдале завантаження

en: file_move to %path failed
uk: переміщение файлу в %path завершилося невдало

en: Invalid upload path
uk: Невірний шлях для завантаження.

en: New_Folder
uk: нова_папка

en: [<a href="@link">more help...</a>]
uk: [<a href="@link">допомога...</a>]

en: Upload file
uk: Завантажити файл

en: webfm_dbupdate_file() err: fid=%fid
uk: помилка webfm_dbupdate_file(): fid=%fid

en: Query Failed: Could not delete file %fid .
uk: Запит закінчився невдало: Неможливо видалити файл %fid .

en: Query Failed: Could not detach file %fid from node %nid
uk: Запит закінчився невдало: Неможливо від'єднати файл %fid від повідомлення %nid.

en: access webfm
uk: доступ до модуля webfm

en: Clear
uk: Очистити

en: File Permissions
uk: Файл Дозволи

en: Cron
uk: Планувальник

en: Metadata
uk: Метадані

en: configuration
uk: Конфігурація

en: width
uk: ширина

en: height
uk: висота

en: Delete File
uk: Вилучити файл

en: Delete role
uk: Стерти роль

en: Debug
uk: Відладка

en: Save role
uk: Запам'ятати роль

en: Resize
uk: Змінити розмір

en: Add role
uk: Додати роль

en: Default behavior
uk: Стандартна поведінка

en: Invalid name
uk: Неправильне ім'я

en: permission denied
uk: доступ заборонено

en: mm/dd/yy
uk: мм/дд/рр

en: Enable file size column
uk: Дозволити колонкові розміру файлу

en: Player Width
uk: Ширина плеєра

en: download file
uk: завантаження файлу

en: Permission denied
uk: Доступ заборонено

en: File Description
uk: Опис файлу

en: The label for this field that will be displayed to end users if the style requires it.
uk: Мітка цього поля, яка буде відображатися користувачам, якщо стиль вимагає цього.

en: language
uk: мова

en: refresh
uk: оновити

en: Create New Folder
uk: Створити нову теку

en: No match found
uk: Не знайдено співпадань

en: Search Directory
uk: Шукати у каталозі

en: Rename File
uk: Перейменувати файл

en: File permissions
uk: Дозволи на файли

en: Webfm Attachments
uk: Завантаження Webfm
