Web File Manager (6.x-2.13-beta2) - en to el translation catalogue (65 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: user
el: χρήστης

en: title
el: τίτλος

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Submit
el: Υποβολή

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: File
el: Αρχείο

en: File path
el: Διαδρομή αρχείου

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Size
el: Μέγεθος

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Name
el: Όνομα

en: Node ID
el: ID κόμβου

en: Label
el: Ετικέτα

en: Filename
el: Όνομα αρχείου

en: link
el: σύνδεσμος

en: Attachment
el: Συνημμένο

en: Permitted file extensions
el: Επιτρεπόμενες επεκτάσεις ονομάτων αρχείων

en: Upload
el: Αποστολή

en: file
el: αρχείο

en: User ID
el: ID χρήστη

en: File not found.
el: Το αρχείο δεν βρέθηκε.

en: File ID
el: ID αρχείου

en: Read full article to view attachments.
el: Ανάγνωση ολόκληρου του άρθρου για την προβολή των συνημμένων.

en: 1 attachment | @count attachments
el[0]: 1 συνημμένο
el[1]: @count συνημμένα

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: Owner
el: Ιδιοκτήτης

en: node
el: κόμβος

en: access denied
el: δεν επιτρέπεται η πρόσβαση

en: Anonymous
el: Ανώνυμος

en: Close
el: Κλείσιμο

en: Modified
el: Τροποποιήθηκε

en: Attachments
el: Συνημμένα

en: The maximum allowed image size expressed as WIDTHxHEIGHT (e.g. 640x480). Set to 0 for no restriction.
el: Το ανώτατο επιτρεπτό μέγεθος εικόνας εκφρασμένο σε ΠΛΑΤΟΣxΥΨΟΣ (π.χ. 640x480). Εισάγετε 0 για να μην υπάρχει περιορισμός.

en: Your PHP settings limit the maximum file size per upload to %size MB.
el: Οι ρυθμίσεις της PHP ορίζουν ως μέγιστο μέγεθος αρχείου προς αποστολή τα %size MB.

en: Depending on your sever environment, these settings may be changed in the system-wide php.ini file, a php.ini file in your Drupal root directory, in your Drupal site's settings.php file, or in the .htaccess file in your Drupal root directory.
el: Ανάλογα με τον διακομιστή σας αυτές οι ρυθμίσεις μπορούν να αλλάξουν στο php.ini του συστήματος, σε ένα php.ini στον ριζικό φάκελο του Drupal, στο settings.php του ιστοτόπου σας ή στο αρχείο .htaccess του ριζικού φάκελου του Drupal.

en: The %role file size limit must be a number and greater than zero.
el: Το %role όριο μεγέθους των αρχείων πρέπει να είναι αριθμός μεγαλύτερος του μηδενός.

en: The %role maximum file size per upload is greater than the total file size allowed per user
el: Το %role όριο μεγέθους των αρχείων για αποστολή είναι μεγαλύτερο από το συνολικό επιτρεπτό μέγεθος ανά χρήστη

en: Maximum resolution for uploaded images
el: Μέγιστη ανάλυση για τα υποβληθέντα αρχεία εικόνων

en: The maximum allowed image size (e.g. 640x480). Set to 0 for no restriction.
el: Το ανώτατο επιτρεπτό μέγεθος αρχείου (π.χ. 640x480). Επιλογή του 0 για να μην υπάρχει περιορισμός.

en: WIDTHxHEIGHT
el: ΠΛΑΤΟΣxΥΨΟΣ

en: Maximum file size per upload
el: Μέγιστο μέγεθος αρχείου ανά αποστολή

en: Total file size per user
el: Συνολικό μέγεθος αρχείων ανά χρήστη

en: The maximum size of all files a user can have on the site (in megabytes).
el: Το προεπιλεγμένο μέγιστο μέγεθος όλων των αρχείων που μπορεί ένας χρήστης να έχει αποστείλει (σε megabytes).

en: File Not Found
el: Το Αρχείο Δεν Βρέθηκε

en: File Browser
el: Εξερευνητής αρχείων

en: File Upload
el: Αποστολή αρχείου

en: The image was resized to fit within the maximum allowed resolution of %resolution pixels.
el: Οι διαστάσεις της εικόνας άλλαξαν ώστε να είναι μέσα στα όρια της μέγιστης επιτρεπτής ανάλυσης, που είναι %resolution pixel.

en: [<a href="@link">more help...</a>]
el: [<a href="@link">περισσότερη βοήθεια...</a>]

en: Upload file
el: Αποστολή αρχείου

en: Clear
el: Καθαρισμός

en: Delete role
el: Διαγραφή ρόλου

en: Debug
el: Αποσφαλμάτωση

en: Save role
el: Αποθήκευση ρόλου

en: Resize
el: Αλλαγή μεγέθους

en: Add role
el: Προσθήκη ρόλου

en: Instructions:
el: Οδηγίες:

en: mm/dd/yy
el: ΜΜ/ΗΗ/ΕΕ

en: language
el: γλώσσα
