Web File Manager (6.x-2.13-beta2) - en to lv translation catalogue (59 entries)

en: Title
lv: Virsraksts

en: user
lv: lietotājs

en: title
lv: virsraksts

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: File
lv: Fails

en: Date
lv: Datums

en: Size
lv: Izmērs

en: Search
lv: Meklēt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Name
lv: Nosaukums

en: settings
lv: iestatījumi

en: Label
lv: Etiķete

en: Filename
lv: Faila nosaukums

en: Attachment
lv: Pielikums

en: Permitted file extensions
lv: Atļautie failu paplašinājumi

en: Upload
lv: Augšuplādēt

en: file
lv: fails

en: User ID
lv: Lietotāja ID

en: File ID
lv: Faila ID

en: Read full article to view attachments.
lv: Izlasiet visu rakstu, lai redzētu pielikumus.

en: 1 attachment | @count attachments
lv[0]: 1 fails pievienots
lv[1]: @count faili pievienoti

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Owner
lv: Īpašnieks

en: node
lv: mezgls

en: directory
lv: direktorija

en: Directory
lv: Direktorija

en: access denied
lv: pieeja liegta

en: Anonymous
lv: Viesis

en: description
lv: apraksts

en: Close
lv: Aizvērt

en: Attachments
lv: Pielikumi

en: The maximum allowed image size expressed as WIDTHxHEIGHT (e.g. 640x480). Set to 0 for no restriction.
lv: Maksimāli pieļaujamais attēla izmērs, izteikts kā PLATUMSxAUGSTUMS (piemēram, 640x480). 0 nozīmē bez ierobežojumiem.

en: Depending on your sever environment, these settings may be changed in the system-wide php.ini file, a php.ini file in your Drupal root directory, in your Drupal site's settings.php file, or in the .htaccess file in your Drupal root directory.
lv: Atkarībā no servera vides, šos uzstādījumus var mainīt sistēmas php.ini failā, Drupal saknes direktorijas php.ini failā, Drupal lapas settings.php failā vai arī Drupal saknes direktorijas .htaccess failā.

en: The %role file size limit must be a number and greater than zero.
lv: %role faila izmēra lielumam ir jābūt skaitlim un lielākam par nulli.

en: The %role maximum file size per upload is greater than the total file size allowed per user
lv: Lomai %role maksimālais augšupielādes apjoms ir lielāks kā kopējais lietotājam atļautais failu izmērs

en: Maximum resolution for uploaded images
lv: Maksimālā izšķirtspēja augšupielādētiem attēliem.

en: The maximum allowed image size (e.g. 640x480). Set to 0 for no restriction.
lv: Maksimāli pieļaujamais attēla izmērs (piem., 640x480). 0 nozīmē bez ierobežojumiem.

en: WIDTHxHEIGHT
lv: PLATUMSxAUGSTUMS

en: Maximum file size per upload
lv: Maksimālais faila izmērs vienā augšupielādē

en: Total file size per user
lv: Kopējais faila izmērs lietotājam

en: The maximum size of all files a user can have on the site (in megabytes).
lv: Maksimālais izmērs visiem faliem kopā, kuru lietotājs var novietot vietnē (megabaitos).

en: The image was resized to fit within the maximum allowed resolution of %resolution pixels.
lv: Attēls samazināts, lai ietilptu maksimāli atļautajā izšķirtspējā: %resolution pikseļi.

en: [<a href="@link">more help...</a>]
lv: [<a href="@link">vairāk palīdzības...</a>]

en: Upload file
lv: Augšuplādēt failu

en: Clear
lv: Notīrīt

en: Delete role
lv: Dzēst lomu

en: Debug
lv: Atkļūdot

en: Save role
lv: Saglabāt lomu

en: Resize
lv: Mainīt izmēru

en: Add role
lv: Pievienot lomu

en: mm/dd/yy
lv: mm/dd/gg

en: language
lv: valoda
