Web File Manager (6.x-2.13-beta2) - en to ne translation catalogue (13 entries)

en: Title
ne: शिर्षक

en: user
ne: प्रयोगकर्ता

en: title
ne: शिर्षक

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुस

en: Disabled
ne: निष्क्रिय

en: Enabled
ne: सक्रिय

en: Yes
ne: हुन्छ

en: No
ne: हुँदैन

en: Date
ne: मिति

en: Search
ne: खोज्नुस

en: Name
ne: नाम

en: Anonymous
ne: वेमामी
