Web File Manager (6.x-2.13-beta2) - en to si translation catalogue (12 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: File
si: ගොනුව

en: Date
si: දිනය

en: Search
si: සොයන්න

en: Name
si: නම

en: Label
si: ලේබලය

en: file
si: ගොනුව

en: Clear
si: පිරිසිදු කරන්න
