Web File Manager (6.x-2.13) - en to eo translation catalogue (43 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: user
eo: uzanto

en: title
eo: Titolo

en: Delete
eo: Forigu

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: File
eo: Dosiero

en: Date
eo: Dato

en: Size
eo: Grandeco

en: Search
eo: Serĉu

en: Reset
eo: Restarigu

en: Name
eo: Nomo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Attachment
eo: Kunsendaĵo

en: Permitted file extensions
eo: Permesitaj dosieraj sufiksoj

en: Upload
eo: Alŝutu

en: file
eo: dosiero

en: Read full article to view attachments.
eo: Legu plenan artikolon por vidi alkroĉaĵojn.

en: 1 attachment | @count attachments
eo[0]: 1 alkroĉaĵo
eo[1]: @count alkroĉaĵoj

en: node
eo: nodo

en: access denied
eo: aliro malpermesata

en: Anonymous
eo: Sennoma

en: Attachments
eo: Alkroĉaĵoj

en: The maximum allowed image size expressed as WIDTHxHEIGHT (e.g. 640x480). Set to 0 for no restriction.
eo: La maksimuma permesita bilda grandeco kiel LARĜOxALTECO (ekz. 640x480). Elektu 0 por senlimigi.

en: Your PHP settings limit the maximum file size per upload to %size MB.
eo: Via limo de PHA por la maksimuma dosiera grandeco por alŝuto estas %size MB.

en: Depending on your sever environment, these settings may be changed in the system-wide php.ini file, a php.ini file in your Drupal root directory, in your Drupal site's settings.php file, or in the .htaccess file in your Drupal root directory.
eo: Depende de via servilaj agordoj, ĉi tiuj agordoj povas esti ŝanĝitaj en la sistema php.ini-dosiero, la php.ini dosiero en la radika dosierujo de Drupalo, en la dosiero de via Drupala reteja settings.php, aŭ en la dosiero de .htaccess en la radika dosierujo de Drupalo.

en: The %role file size limit must be a number and greater than zero.
eo: La dosiera grandeca limo de %rolo devas esti numero kaj pli granda ol nulo.

en: The %role maximum file size per upload is greater than the total file size allowed per user
eo: La %role maksimuma dosiera grandeco por alŝuto estas pli granda ol la plena dosiera grandeco permesata por uzanto.

en: Maximum resolution for uploaded images
eo: Maksimuma distingivo por alŝutataj bildoj

en: WIDTHxHEIGHT
eo: LARĜOxALTECO

en: Maximum file size per upload
eo: Maksimuma dosiera grandeco de alŝuto

en: Total file size per user
eo: Suma grandeco de la dosieroj por la uzanto

en: The maximum size of all files a user can have on the site (in megabytes).
eo: La maksimuma grandeco de ĉiuj dosieroj, kiujn uzanto povas havi en la retejo (en megabajtoj).

en: The image was resized to fit within the maximum allowed resolution of %resolution pixels.
eo: La grandeco de via bildo estis ŝanĝita por esti ene de la maksimume permesata distingivo de %resolution bitbilderoj.

en: [<a href="@link">more help...</a>]
eo: [<a href="%link">pli da helpo...</a>]

en: Delete role
eo: Forigu rolon

en: Save role
eo: Konservu rolon

en: Add role
eo: Aldonu rolon

en: language
eo: lingvo
