Web File Manager (6.x-2.13) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: Title
de: Titel

en: Disabled
de: Abgschaltet

en: Enabled
de: Ygschaltet

en: cron
de: Cron

en: File
de: Dokumänt

en: User ID
de: Aawänder-ID

en: File ID
de: Dokumänt-ID

en: Width
de: Breiti

en: Height
de: Höchi

en: access denied
de: Zuegriff verweigeret
