Web File Manager (6.x-2.13) - en to gu translation catalogue (27 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: user
gu: ઉપભોક્તા

en: title
gu: શીર્ષક

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: cron
gu: ક્રોન

en: Date
gu: તારીખ

en: Size
gu: માપ

en: Search
gu: શોધ

en: Name
gu: નામ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Height
gu: ઊંચાઈ

en: access denied
gu: પરવાનગી નકારાઈ

en: Anonymous
gu: અજ્ઞાત

en: Close
gu: બંધ

en: WIDTHxHEIGHT
gu: પહોળાઈ x ઊંચાઈ

en: Total file size per user
gu: વપરાશકર્તા દીઠ કુલ ફાઇલ નું માપ

en: Cron
gu: ક્રોન

en: width
gu: પહોળાઈ

en: height
gu: ઊંચાઈ

en: Delete role
gu: હોદાને કાઢી નાખો
