Web File Manager (6.x-2.13) - en to ku translation catalogue (45 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: user
ku: بەکارهێنەر

en: title
ku: ناونیشان

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Submit
ku: بنێرە

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: cron
ku: کارگێڕ

en: File
ku: پەڕگە

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Size
ku: قەبارە

en: Search
ku: گەڕان

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Name
ku: ناو

en: Label
ku: پێناس

en: Filename
ku: ناوی پەڕگە

en: Attachment
ku: پاشکۆ

en: Upload
ku: بارکردن

en: file
ku: په‌ڕگه‌

en: User ID
ku: ID ی بەکارهێنەر

en: File ID
ku: ID ی پەڕگە

en: Read full article to view attachments.
ku: درێأەی بابەت بخوێنەوە بۆ بینینی پاشکۆکان.

en: 1 attachment | @count attachments
ku[0]: 1 پاشکۆ
ku[1]: @count پاشکۆ

en: Width
ku: پانی

en: Height
ku: بەرزی

en: Owner
ku: خاوەن

en: node
ku: گرێ

en: access denied
ku: بینین قەدەغەکراوە

en: Anonymous
ku: نەناسراو

en: Attachments
ku: پاشکۆکان

en: WIDTHxHEIGHT
ku: پانیXدرێژی

en: Maximum file size per upload
ku: زۆرترین قه‌باره‌ی ڕێپێدراوی پەڕگە بۆ هەر بارکردنێک

en: Total file size per user
ku: سەرجەمی قەبارەی هەموو پەڕگەکان بۆ هەر بەکارهێنەرێک

en: [<a href="@link">more help...</a>]
ku: [<a href="@link">یارمەتی زیاتر...</a>]

en: Clear
ku: خاوێنکردنەوە

en: Cron
ku: کارگێڕ

en: Delete role
ku: ڕۆڵ بسڕەوە

en: Debug
ku: هەڵدۆزین

en: Save role
ku: ڕؤڵ‌پاشەکەوت بکە

en: Add role
ku: ڕۆڵێکی نوێ زیادبکە

en: mm/dd/yy
ku: مانگ/ڕۆژ/ساڵ

en: language
ku: زمان
