Web File Manager (6.x-2.13) - en to sq translation catalogue (42 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: user
sq: përdoruesi

en: Delete
sq: Fshij

en: Submit
sq: Dërgo

en: Cancel
sq: Anulo

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Date
sq: Data

en: Size
sq: Madhësia

en: Search
sq: Kërko

en: Reset
sq: Rifillo

en: Name
sq: Emri

en: settings
sq: rregullimet

en: Attachment
sq: Bashkangjitur

en: Permitted file extensions
sq: Prapashtesat e lejuara të file

en: Upload
sq: Ngarkimi

en: file
sq: skedar

en: Read full article to view attachments.
sq: Lexo shkrimin e plotë për të shikuar të bashkangjiturit.

en: 1 attachment | @count attachments
sq[0]: 1 i bashkangjitur
sq[1]: @count të bashkangjitur

en: node
sq: nyjë

en: access denied
sq: ndalohet hyrja

en: Anonymous
sq: Anonim

en: Attachments
sq: Të bashkangjitur

en: The maximum allowed image size expressed as WIDTHxHEIGHT (e.g. 640x480). Set to 0 for no restriction.
sq: Madhësia maksimum e lejuar e figurave shprehur në GJERËSIxLARTËSI (p.sh. 640x480). Vendose në 0 për asnjë ndërhyrje.

en: Your PHP settings limit the maximum file size per upload to %size MB.
sq: Rregullimet tuaja të PHP kufizojnë madhësinë maksimum të file për t'u ngarkuar në %size MB.

en: Depending on your sever environment, these settings may be changed in the system-wide php.ini file, a php.ini file in your Drupal root directory, in your Drupal site's settings.php file, or in the .htaccess file in your Drupal root directory.
sq: Në varësi të ambientit tuaj server, këto rregullime mund të ndryshohen tek file i përgjithshëm i sistemit php.ini, një file php.ini tek directory bazë e Drupal-it tuaj, tek file i rregullimeve të Drupal për sitin tuaj settings.php, ose tek file .htaccess tek directory bazë e Drupal-it tuaj.

en: The %role file size limit must be a number and greater than zero.
sq: Kufiri i madhësisë së file për %role duhet të jetë një numër dhe më i madh se zero.

en: The %role maximum file size per upload is greater than the total file size allowed per user
sq: Kufiri i madhësisë dë file për ngarkim për %role është më i madh se madhësia e përgjithshme e file të lejuar për përdorues

en: Maximum resolution for uploaded images
sq: Kualiteti maksimum për figurat e ngarkuara

en: The maximum allowed image size (e.g. 640x480). Set to 0 for no restriction.
sq: Madhësia maksimum e lejuar e figurave (p.sh. 640x480). Vendose në 0 për asnjë kufizim.

en: WIDTHxHEIGHT
sq: GJERËSIxLARTËSI

en: Maximum file size per upload
sq: Madhësia maksimum e file për ngarkim

en: Total file size per user
sq: Madhësia gjithsej e file për përdorues

en: The maximum size of all files a user can have on the site (in megabytes).
sq: Madhësia maksimum e të gjithë files që një përdorues mund të ketë në sit (në megabytes).

en: The image was resized to fit within the maximum allowed resolution of %resolution pixels.
sq: Figurës suaj ju ndryshua madhësia në menyrë që të përputhet me qartësinë maksimum të lejuar prej %resolution pixels.

en: [<a href="@link">more help...</a>]
sq: [<a href="@link">akoma ndihmë...</a>]

en: Delete role
sq: Elemino rolin

en: Save role
sq: Ruaj rolin

en: Add role
sq: Shto rolin

en: language
sq: gjuha
