Web File Manager (6.x-2.13) - en to sr translation catalogue (17 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: user
sr: корисник

en: Delete
sr: Избриши

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Cancel
sr: Поништи

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Date
sr: Датум

en: Size
sr: Величина

en: Search
sr: Претрага

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: link
sr: линк

en: file
sr: фајл

en: User ID
sr: ID корисника

en: access denied
sr: pristup odbijen

en: Anonymous
sr: Анонимни
