Web File Manager (6.x-2.15) - en to bn translation catalogue (21 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: user
bn: ব্যবহারকারী

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: cron
bn: ক্রন

en: File
bn: ফাইল

en: Date
bn: তারিখ

en: Size
bn: সাইজ

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: Name
bn: নাম

en: Filename
bn: ফাইলের নাম

en: Attachment
bn: সংযুক্তি

en: Upload
bn: আপলোড

en: User ID
bn: ব্যবহারকারীর আইডি

en: Width
bn: প্রস্থ

en: Debug
bn: ডিবাগ

en: language
bn: ভাষা
