Web File Manager (6.x-2.15) - en to bo translation catalogue (42 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: user
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: cron
bo: དུས་བཀག་སྒྲིག་རིམ

en: File
bo: ཡིག་ཆ

en: File path
bo: ཡིག་ཆའི་འགྲོ་ལམ།

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Size
bo: ཆེ་ཆུང

en: Search
bo: འཚོལ

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Name
bo: མིང

en: settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Node ID
bo: སྦྲེལ་གནས་ཀྱི་ཨང་རྟགས

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Filename
bo: ཡིག་ཆའི་མིང

en: Attachment
bo: ཟུར་སྣོན་ཡིག་ཆ

en: Upload
bo: ཡར་སྤྲོད

en: file
bo: ཡིག་ཆ

en: User ID
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ཨང་རྟགས

en: File ID
bo: ཡིག་ཆའི་ཨང་རྟགས

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: Owner
bo: བདག་པོ

en: node
bo: སྦྲེལ་གནས

en: access denied
bo: བེད་སྤྱོད་བཀག་འགོག་བྱས་ཚར

en: Anonymous
bo: མིང་མེད་སྤྱོད་མཁན

en: Close
bo: ཁ་རྒྱག་པ།

en: Clear
bo: གཙང་སེལ

en: Cron
bo: དུས་བཀག་སྒྲིག་རིམ

en: Delete role
bo: འགན་ནུས་བསུབ་པ

en: Debug
bo: སྐྱོན་སེལ

en: Save role
bo: འགན་ནུས་ཉར་ཚགས་བྱེད་པ

en: Resize
bo: ཆེ་ཆུང་སྒྱུར་བ

en: Add role
bo: འགན་ནུས་ཁ་སྣོན

en: mm/dd/yy
bo: ཟླ/ཚེས/ལོ

en: language
bo: སྐད་རིགས
