Web File Manager (6.x-2.15) - en to ca translation catalogue (74 entries)

en: Title
ca: Títol

en: user
ca: usuari

en: title
ca: títol

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Yes
ca: Sí

en: File
ca: Fitxer

en: File path
ca: Camí del fitxer

en: Date
ca: Data

en: Size
ca: Mida

en: Search
ca: Cerca

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Name
ca: Nom

en: settings
ca: paràmetres

en: Node ID
ca: ID del node

en: Label
ca: Etiqueta

en: File Size
ca: Mida del fitxer

en: Filename
ca: Nom de fitxer

en: link
ca: enllaç

en: name
ca: Nom

en: Attachment
ca: Adjunt

en: Permitted file extensions
ca: Extensions de fitxers permeses

en: Upload
ca: Puja

en: file
ca: fitxer

en: User ID
ca: Identificador d'usuari

en: File ID
ca: ID del fitxer

en: Read full article to view attachments.
ca: Llegeix l'article complet per veure els adjunts.

en: 1 attachment | @count attachments
ca[0]: 1 adjunt
ca[1]: @count adjunts

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Owner
ca: Propietari

en: Directory
ca: Directori

en: access denied
ca: accés denegat

en: Anonymous
ca: Anònim

en: description
ca: descripció

en: Close
ca: Tanca

en: Modified
ca: Modificat

en: Attachments
ca: Adjunts

en: Enable the Web File Manager.
ca: Habilitar el Web File Manager

en: The maximum allowed image size expressed as WIDTHxHEIGHT (e.g. 640x480). Set to 0 for no restriction.
ca: La mida màxima permesa de les imatges expressada com AMPLADAxALÇADA (p. ex. 640x480). Establiu-ho a 0 per no tenir cap restricció.

en: Depending on your sever environment, these settings may be changed in the system-wide php.ini file, a php.ini file in your Drupal root directory, in your Drupal site's settings.php file, or in the .htaccess file in your Drupal root directory.
ca: Depenent de la configuració del servidor, aquesta configuració pot ser canviada en el fitxer php.ini del sistema, en un fitxer php.ini en el directori arrel de Drupal, en el fitxer settings.php del lloc de Drupal, o en el fitxer .htaccess en el directori arrel de Drupal.

en: The %role file size limit must be a number and greater than zero.
ca: El límit de la mida del fitxer de %role ha de ser un nombre i més gran de 0.

en: The %role maximum file size per upload is greater than the total file size allowed per user
ca: La mida màxima del fitxer per carregar de %rol és més gran que la la mida total de fitxers permesa per usuari

en: Icon directory
ca: Directori d'ícones

en: Name of directory where file type icons are stored (relative to base url).
ca: Nom del directori on fitxers de tipus ícona estan amagatzemats (en relacio a l'url de base).

en: Maximum resolution for uploaded images
ca: Resolució màxima per a les imatges carregades

en: The maximum allowed image size (e.g. 640x480). Set to 0 for no restriction.
ca: La mida màxima permesa per a una imatge (per exemple 640x480). Posar a 0 per no restringir-ho.

en: WIDTHxHEIGHT
ca: AMPLADAxALÇADA

en: Maximum file size per upload
ca: Mida màxima dels fitxers per càrrega

en: Total file size per user
ca: Mida màxima total dels fitxers per usuari

en: The maximum size of all files a user can have on the site (in megabytes).
ca: La mida màxima de tots els fitxers que pot tenir un usuari en el lloc (en megabytes).

en: File Not Found
ca: Fitxer no trobat

en: File Browser
ca: Navegador de fitxers

en: File Upload
ca: Càrrega de fitxer

en: The image was resized to fit within the maximum allowed resolution of %resolution pixels.
ca: La imatge s'ha redimensionat per encaixar a la màxima resolució permesa de %resolution píxels.

en: New_Folder
ca: new_folder

en: [<a href="@link">more help...</a>]
ca: [<a href="@link">més ajuda...</a>]

en: Upload file
ca: Carrega el fitxer

en: Hierarchical AJAX file system manager
ca: Gestor jeràrquic del sistema d'arxius AJAX

en: Clear
ca: Neteja

en: width
ca: amplada

en: height
ca: alçada

en: Delete File
ca: Suprimeix el fitxer

en: Delete role
ca: Suprimeix el rol

en: Debug
ca: Depuració

en: Save role
ca: Desa el rol

en: Resize
ca: Redimensionar

en: Add role
ca: Afegeix un rol

en: mm/dd/yy
ca: mm/dd/aa

en: The label for this field that will be displayed to end users if the style requires it.
ca: L'etiqueta per aquest camp que es mostrarà als usuaris finals si l'estil la necessita.

en: language
ca: idioma
