Web File Manager (6.x-2.15) - en to hr translation catalogue (55 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: user
hr: korisnik

en: title
hr: naslov

en: Delete
hr: Ukloni

en: Submit
hr: Pošalji

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: File
hr: Datoteka

en: File path
hr: Putanja datoteke

en: Date
hr: Datum

en: Size
hr: Veličina

en: Search
hr: Pretraga

en: Reset
hr: Poništi

en: Name
hr: Naziv

en: settings
hr: Postavke

en: Label
hr: Oznaka

en: Filename
hr: Naziv datoteke

en: link
hr: poveznica

en: Attachment
hr: Prilog

en: Permitted file extensions
hr: Dozvoljene ekstenzije datoteka

en: Upload
hr: Otpremi

en: file
hr: datoteka

en: User ID
hr: ID korisnika

en: File ID
hr: ID datoteke

en: Read full article to view attachments.
hr: Pročitajte pun članak da biste pregledali dodatke.

en: 1 attachment | @count attachments
hr[0]: @count privitak
hr[1]: @count privitka
hr[2]: @count privitaka

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: Owner
hr: Vlasnik

en: Directory
hr: Imenik

en: access denied
hr: pristup odbijen

en: Anonymous
hr: Anoniman

en: Attachments
hr: Privitci

en: The maximum allowed image size expressed as WIDTHxHEIGHT (e.g. 640x480). Set to 0 for no restriction.
hr: Maksimalna dopuštena veličina slike izražena kao ŠIRINAxVISINA (npr. 640x480). Postavite na 0 za neograničeno.

en: The %role file size limit must be a number and greater than zero.
hr: Najveća veličina %role datoteke mora biti pozitivni broj veći od nule.

en: The %role maximum file size per upload is greater than the total file size allowed per user
hr: Najveća veličina datoteke za ulogu %role po jednom uploadu je veća nego ukupna veličina svih datoteka dozvoljena po korisniku.

en: Maximum resolution for uploaded images
hr: Najveća dopuštena rezolucija za otpremu slika

en: The maximum allowed image size (e.g. 640x480). Set to 0 for no restriction.
hr: Maskimalna dopuštena veličina slike (npr. 640x480). Stavite 0 ukoliko nema ograničenja.

en: WIDTHxHEIGHT
hr: ŠIRINAxVISINA

en: Maximum file size per upload
hr: Najveća veličina datoteke po upload-u

en: Total file size per user
hr: Zbirna veličina datoteka po korisniku

en: The maximum size of all files a user can have on the site (in megabytes).
hr: Najveća ukupna veličina svih datoteka koju jedan korisnik može imati na site-u (u megabajtima).

en: File Upload
hr: Otpremi datoteku

en: [<a href="@link">more help...</a>]
hr: [<a href="@link">više pomoći...</a>]

en: Clear
hr: Očisti

en: Delete role
hr: Ukloni ulogu

en: Debug
hr: Uklanjanje grešaka

en: Save role
hr: Spremi ulogu

en: Resize
hr: Promjeni veličinu

en: Add role
hr: Dodaj ulogu

en: mm/dd/yy
hr: mm/dd/gg

en: language
hr: jezik
