Web File Manager (6.x-2.15) - en to lt translation catalogue (72 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: user
lt: narys

en: title
lt: pavadinimas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: File
lt: Failas

en: File path
lt: Failo kelias

en: Date
lt: Data

en: Size
lt: Dydis

en: Search
lt: Paieška

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Name
lt: Pavadinimas

en: settings
lt: nustatymai

en: Node ID
lt: Mazgo ID

en: Label
lt: Etiketė

en: Filename
lt: Failo pavadinimas

en: link
lt: nuoroda

en: name
lt: vardas

en: Attachment
lt: Prisegtukas

en: Permitted file extensions
lt: Leidžiami failų plėtiniai

en: Upload
lt: Įkelti

en: file
lt: failas

en: User ID
lt: Nario ID

en: File ID
lt: Failo ID

en: Read full article to view attachments.
lt: Norėdami peržiūrėti prisegtukus, skaitykite visą straipsnį.

en: 1 attachment | @count attachments
lt[0]: @count prisegtukas
lt[1]: @count prisegtukai
lt[2]: @count[2] prisegtukų

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Owner
lt: Savininkas

en: node
lt: mazgas

en: directory
lt: katalogas

en: Directory
lt: Katalogas

en: access denied
lt: prieiga uždrausta

en: Anonymous
lt: Svečias

en: description
lt: aprašymas

en: Close
lt: Uždaryti

en: Folder
lt: Katalogas

en: Modified
lt: Redaguota

en: Attachments
lt: Prisegtukai

en: The maximum allowed image size expressed as WIDTHxHEIGHT (e.g. 640x480). Set to 0 for no restriction.
lt: Maksimaliai leidžiamo vaizdo dydis išreikštas PLOČIUxAUKŠČIU (pvz.: 640x480). Nustatykite 0 jei neribosite.

en: Your PHP settings limit the maximum file size per upload to %size MB.
lt: Jūsų PHP nustatymai riboja bylos bydi per vieną atsisiuntimą iki %size MB.

en: Depending on your sever environment, these settings may be changed in the system-wide php.ini file, a php.ini file in your Drupal root directory, in your Drupal site's settings.php file, or in the .htaccess file in your Drupal root directory.
lt: Priklausomai nuo jūsų serverio aplinkos, šie nustatymai gali būt pakeisti sistemoje php.ini byloje, php.ini byla yra pagrindiniame Drupal aplanke, Drupal svetainės settings.php byloje, ar .htaccess byloje pagrindiniame Drupal aplanke.

en: The %role file size limit must be a number and greater than zero.
lt: %role failo dydžio riba privalo būti skaičius ir daugiau didesnis už nulį.

en: The %role maximum file size per upload is greater than the total file size allowed per user
lt: %role maksimalus įkeliamo failo dydis yra didesnis nei visų failų dydis leidžiamas vartotojui

en: Maximum resolution for uploaded images
lt: Maksimali atsiunčiamo vaizdo rezoliucija

en: The maximum allowed image size (e.g. 640x480). Set to 0 for no restriction.
lt: Maksimaliai leidžiamas paveikslėlių dydis (pvz. 640x480). Nustatykite 0 jei neribojama.

en: WIDTHxHEIGHT
lt: PLOTISxAUKŠTIS

en: Maximum file size per upload
lt: Maksimalus failo dydis per įkėlimą

en: Total file size per user
lt: Visas bylų dydis nariui

en: The maximum size of all files a user can have on the site (in megabytes).
lt: Maksimalus visų bylų dydis kurias narys gali atsiųsti (megabaitais).

en: File Browser
lt: Failų naršyklė

en: File Upload
lt: Failo įkėlimas

en: The image was resized to fit within the maximum allowed resolution of %resolution pixels.
lt: Paveikslėlio dydis pakeistas, kad tiktų maksimaliai leidžiamai  %resolution rezoliucijai.

en: [<a href="@link">more help...</a>]
lt: [<a href="@link">pagalba...</a>]

en: Upload file
lt: Įkelti failą

en: Clear
lt: Išvalyti

en: width
lt: plotis

en: height
lt: aukštis

en: Delete File
lt: Pašalinti Failą

en: Delete role
lt: Pašalinti rolę

en: Debug
lt: Derinimas

en: Save role
lt: Išsaugoti rolę

en: Resize
lt: Keisti matmenis

en: Add role
lt: Pridėti rolę

en: mm/dd/yy
lt: mm/dd/MM

en: download file
lt: atsisiųsti failą

en: language
lt: kalba
