Web File Manager (6.x-2.15) - en to my translation catalogue (25 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: user
my: အသုံးပြုသူ

en: title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: File
my: ဖိုင်

en: File path
my: ဖိုင် ရှိရာလမ်းကြောင်း

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Size
my: အရွယ်အစား

en: Search
my: ရှာရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Name
my: အမည်

en: Node ID
my: Node ၏ အမှတ်စဉ်

en: Label
my: အညွန်း

en: Filename
my: ဖိုင်အမည်

en: link
my: လင့်ခ်

en: file
my: ဖိုင်

en: access denied
my: လုပ်ပိုင်ခွင့်မရနိုင်ပါ

en: Anonymous
my: အမည်မသိသူ(သို့)ဧည့်သည်

en: Clear
my: ရှင်းလင်းပါ

en: mm/dd/yy
my: လလ/နေ့နေ့/နှစ်နှစ်
