Web File Manager (6.x-2.15) - en to ne translation catalogue (28 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: user
ne: प्रयोगकर्ता

en: title
ne: शिर्षक

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: cron
ne: क्रोन

en: File
ne: फ़ाइल

en: Date
ne: मिति

en: Size
ne: आकार

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: Attachment
ne: संलग्न

en: Upload
ne: अपलोड

en: file
ne: फ़ाइल

en: Width
ne: चौडाई

en: Height
ne: उचाई

en: node
ne: नोड

en: access denied
ne: अनुमति छैन

en: Anonymous
ne: अज्ञात

en: Clear
ne: सफा

en: language
ne: भाषा
