Web File Manager (6.x-2.15) - en to oc translation catalogue (63 entries)

en: Title
oc: Títol

en: user
oc: utilizaire

en: title
oc: títol

en: Delete
oc: Suprimir

en: Submit
oc: Sometre

en: Cancel
oc: Anullar

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: cron
oc: prètzfait planificat (cron)

en: File
oc: Fichièr

en: Date
oc: Data

en: Size
oc: Talha

en: Search
oc: Recercar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Name
oc: Nom

en: settings
oc: paramètres

en: Node ID
oc: Identificant (ID) del nosèl

en: Label
oc: Etiqueta

en: Filename
oc: Nom del fichièr

en: link
oc: ligam

en: name
oc: nom

en: Attachment
oc: Fichièr estacat

en: Permitted file extensions
oc: Extensions autorizadas

en: Upload
oc: Transferiment de fichièrs

en: file
oc: fichièr

en: User ID
oc: Identificant (ID) utilizaire

en: File ID
oc: Identificant (ID) de fichièr

en: Read full article to view attachments.
oc: Legir l'article en entièr per veire los fichièrs estacats.

en: Width
oc: Largor

en: Height
oc: Nautor

en: Owner
oc: Proprietari

en: node
oc: nosèl

en: access denied
oc: accès refusat

en: Anonymous
oc: Anonim

en: description
oc: descripcion

en: Close
oc: Tampar

en: Folder
oc: Dorsièr

en: Modified
oc: Modificat

en: Attachments
oc: Fichièrs estacats

en: The maximum allowed image size expressed as WIDTHxHEIGHT (e.g. 640x480). Set to 0 for no restriction.
oc: La talha maximala permesa per un imatge es exprimida en LARGORxNAUTOR (ex : 640x480). Entratz 0 per cap de restriccion.

en: Depending on your sever environment, these settings may be changed in the system-wide php.ini file, a php.ini file in your Drupal root directory, in your Drupal site's settings.php file, or in the .htaccess file in your Drupal root directory.
oc: Segon vòstre environament de servidor, aqueles paramètres pòdon èsser modificats dins lo fichièr php.ini del sistèma, un fichièr php.ini dins lo repertòri raiç de l'installacion de Drupal, dins lo fichièr settings.php del site Drupal, o dins lo fichièr .htaccess vòstre repertòri dins lo repertòri raiç de l'installacion de Drupal.

en: The %role file size limit must be a number and greater than zero.
oc: Lo limit de la talha dels fichièrs del ròtle %role deu èsser un nombre superior a zèro.

en: The %role maximum file size per upload is greater than the total file size allowed per user
oc: La talha maximala dels fichièrs per transferiment del ròtle %role es superiora a la talha maximala permesa per utilizaire

en: Maximum resolution for uploaded images
oc: Resolucion maximala dels imatges transferits

en: The maximum allowed image size (e.g. 640x480). Set to 0 for no restriction.
oc: La talha maximala permesa per un imatge (par ex. 640x480). Picatz 0 se volètz pas restrénher la talha.

en: WIDTHxHEIGHT
oc: LARGORxNAUTOR

en: Maximum file size per upload
oc: Talha maximala de cada fichièr

en: Total file size per user
oc: Talha totala dels fichièrs per utilizaire

en: The maximum size of all files a user can have on the site (in megabytes).
oc: La talha totala maximala de totes los fichièrs qu'un utilizaire pòt transmetre al site (en Mo).

en: The image was resized to fit within the maximum allowed resolution of %resolution pixels.
oc: Vòstre imatge es estat retalhat a las dimensions maximalas autorizadas de %resolution pixèls.

en: [<a href="@link">more help...</a>]
oc: [<a href="@link">mai d'ajuda...</a>]

en: Upload file
oc: Transferir lo fichièr

en: Clear
oc: Escafar

en: Cron
oc: Prètzfait planificat (cron)

en: Delete role
oc: Suprimir lo ròtle

en: Debug
oc: Depuracion

en: Save role
oc: Enregistrar lo ròtle

en: Resize
oc: Redimensionar

en: Add role
oc: Apondre un ròtle

en: mm/dd/yy
oc: mm/dd/aa

en: language
oc: lenga
