Web File Manager (6.x-2.15) - en to or translation catalogue (11 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: user
or: ଉପଭୋକ୍ତା

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: Disabled
or: ନିଷ୍କ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Enabled
or: ସକ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: cron
or: କ୍ରନ୍

en: Search
or: ସନ୍ଧାନ କରନ୍ତୁ

en: file
or: ଫାଇଲ

en: node
or: ନୋଡ୍

en: Anonymous
or: ଅଜ୍ଞାତ
