Web File Manager (6.x-2.15) - en to os translation catalogue (16 entries)

en: Title
os: Сæр

en: user
os: архайæг

en: Delete
os: Аппар

en: Cancel
os: Аппар

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: File
os: Файл

en: Date
os: Датæ

en: Size
os: Ас

en: Search
os: Агуырд

en: Reset
os: Раздæрау

en: Name
os: Ном

en: Label
os: Нысан

en: Filename
os: Файлы ном
