Web File Manager (6.x-2.15) - en to th translation catalogue (36 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: user
th: ผู้ใช้

en: title
th: ชื่อ

en: Delete
th: ลบ

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: File
th: ไฟล์

en: Date
th: วันที่

en: Search
th: ค้นหา

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Permitted file extensions
th: นามสกุลของไฟล์ที่อนุญาตให้ใช้งานได้

en: Upload
th: อัพโหลด

en: file
th: แฟ้ม

en: User ID
th: รหัสผู้ใช้

en: File ID
th: รหัสไฟล์

en: Width
th: ความกว้าง

en: Height
th: ความสูง

en: Owner
th: เจ้าของ

en: node
th: โหนด

en: access denied
th: ปฏิเสธการเข้าใช้

en: Close
th: ปิด

en: Maximum resolution for uploaded images
th: ความละเอียดของรูปภาพที่อนุญาต

en: Maximum file size per upload
th: ขนาดไฟล์สูงสุดต่อการอัพโหลด

en: Total file size per user
th: ขนาดไฟล์รวมต่อผู้ใช้งาน

en: The maximum size of all files a user can have on the site (in megabytes).
th: ขนาดไฟล์สูงสุดของไฟล์ทั้งหมดที่ผู้ใช้งานสามารถใช้งานได้บนเว็บไซต์ (ในหน่วยเมกะไบต์)

en: [<a href="@link">more help...</a>]
th: [<a href="@link">ช่วยเหลือ...</a>]

en: width
th: ความกว้าง

en: height
th: ความสูง

en: Delete role
th: ลบบทบาทผู้ใช้

en: Save role
th: บันทึกระดับผู้ใช้

en: Add role
th: เพิ่มระดับผู้ใช้

en: language
th: ภาษา
