Web File Manager (6.x-2.15) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Title
ru: Ат

en: user
ru: ажыглакчы

en: Delete
ru: Ыраары

en: Submit
ru: Күүседири

en: Cancel
ru: Соксаары

en: Yes
ru: Ийе

en: No
ru: Чок

en: File
ru: Файл

en: Date
ru: Ай, хүн

en: Search
ru: Дилээри

en: Name
ru: Ат

en: file
ru: файл

en: language
ru: дыл
