Web File Manager (6.x-2.16-rc1) - en to bg translation catalogue (51 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: user
bg: потребител

en: Delete
bg: Изтриване

en: Submit
bg: Запис

en: Cancel
bg: Откажи

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: File
bg: Файл

en: Date
bg: Дата

en: Size
bg: Размер

en: Search
bg: Търсене

en: Reset
bg: Възстанови

en: Name
bg: Име

en: Node ID
bg: Номер

en: Label
bg: Заглавие

en: Filename
bg: Име на файла

en: link
bg: връзка

en: Attachment
bg: Прикачен файл

en: Permitted file extensions
bg: Разрешени файлови разширения

en: Upload
bg: Качване

en: file
bg: файл

en: Read full article to view attachments.
bg: Прочетете пълната статия, за да видите прикачените файлове.

en: 1 attachment | @count attachments
bg[0]: 1 прикачен файл
bg[1]:  @count прикачени файла

en: node
bg: възел

en: directory
bg: директория

en: Directory
bg: Директория

en: access denied
bg: Отказан достъп

en: Anonymous
bg: Анонимен

en: Attachments
bg: Прикачени файлове

en: The maximum allowed image size expressed as WIDTHxHEIGHT (e.g. 640x480). Set to 0 for no restriction.
bg: Максималният позволен размер на изображение по ШИРИНА и ВИСОЧИНА (напр. 640х480). Използвайте 0 за премахване на ограниченията.

en: Your PHP settings limit the maximum file size per upload to %size MB.
bg: Вашите PHP настройки ограничават максималния размер на файла за качване до %size MB.

en: Depending on your sever environment, these settings may be changed in the system-wide php.ini file, a php.ini file in your Drupal root directory, in your Drupal site's settings.php file, or in the .htaccess file in your Drupal root directory.
bg: В зависимост от сървърната среда тези настройки могат да се променят в системния php.ini файл, в главната директория на вашия Друпал, settings.php или .htaccess.

en: The %role file size limit must be a number and greater than zero.
bg: Ограничението за размер на файла %role трябва да бъде число, по-голямо от нула.

en: The %role maximum file size per upload is greater than the total file size allowed per user
bg: Максималният %role размер на файла за качване е по-голям от общата квота, разрешена за един потребител.

en: Maximum resolution for uploaded images
bg: Максимална резолюция на качваните изображения

en: The maximum allowed image size (e.g. 640x480). Set to 0 for no restriction.
bg: Максимално разрешен размер за изображение (напр. 640х480). Сложете 0 за премахване на ограничението.

en: WIDTHxHEIGHT
bg: ШИРИНА х ВИСОЧИНА

en: Maximum file size per upload
bg: Максимален размер на файла за качване

en: Total file size per user
bg: Общ размер на файлове за потребител

en: The maximum size of all files a user can have on the site (in megabytes).
bg: Максималият размер на всички файлове, които потребителят може да държи на сайта си (в мегабайтове).

en: The image was resized to fit within the maximum allowed resolution of %resolution pixels.
bg: Размерът на изображението беше коригиран, за да отговаря на максимално позволената резолюция от %resolution пиксела.

en: [<a href="@link">more help...</a>]
bg: [<a href="@link">повече помощ...</a>]

en: Upload file
bg: Качи файл

en: Clear
bg: Изчисти

en: Delete role
bg: Изтриване на роля

en: Save role
bg: Запис на роля

en: Add role
bg: Добавяне на роля

en: download file
bg: сваляне на файла

en: language
bg: език
