Web File Manager (6.x-2.16-rc1) - en to bs translation catalogue (22 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: user
bs: korisnik

en: Delete
bs: Briši

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Date
bs: Datum

en: Size
bs: Veličina

en: Search
bs: Pretraga

en: Name
bs: Ime

en: Node ID
bs: Nod ID

en: Label
bs: Oznaka

en: Attachment
bs: Prilog

en: Permitted file extensions
bs: Dozvoljene ekstenzije datoteka.

en: node
bs: nod

en: Anonymous
bs: Anonimus

en: Maximum file size per upload
bs: Maksimalna veličina datoteke po jednom uploadu.

en: Total file size per user
bs: Ukupna veličina datoteke po korisniku

en: The label for this field that will be displayed to end users if the style requires it.
bs: Oznaka za ovo polje koja će biti prikazana krajnjim korisnicima ukoliko stil to zahtjeva.

en: language
bs: jezik
