Web File Manager (6.x-2.16-rc1) - en to dz translation catalogue (40 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: user
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Submit
dz: བྱིན།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: cron
dz: ཀོརཱོན།

en: Date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: Size
dz: ཚད།

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Name
dz: མིང་།

en: Attachment
dz: མཉམ་སྦྲགས།

en: Permitted file extensions
dz: གནང་བ་བྱིན་ཡོད་པའི་ཡིག་སྣོད་ཀྱི་རྒྱ་བསྐྱེད།

en: Upload
dz: མངོན་གསལ་འབད་

en: file
dz: ཡིག་སྣོད།

en: Read full article to view attachments.
dz: མཉམ་སྦྲགས་ཚུ་སྟོན་ནི་ལུ་རྩོམ་བྲིས་ཆ་ཚང་ལྷག།

en: 1 attachment | @count attachments
dz[0]: མཉམ་སྦྲགས་༡
dz[1]: %count མཉམ་སྦྲགས་ཚུ།

en: node
dz: མཐུད་མཚམས་

en: access denied
dz: འཛུལ་སྤྱོད་འབད་ནི་འདི་ཉན་མ་བཏུབ།

en: Anonymous
dz: མིང་མེདཔ་

en: Attachments
dz: མཉམ་སྦྲགས་ཚུ།

en: The maximum allowed image size expressed as WIDTHxHEIGHT (e.g. 640x480). Set to 0 for no restriction.
dz: འབད་ཆོག་པའི་གཟུགས་བརྙན་གྱི་ཚད་མང་མཐའ་འདི་ WIDTHxHEIGHT སྦེ་སླབ་ནུག་ (དཔེར་ན་ ༦༤༠x༤༨༠)། བཀག་གདམ་མེད་ནི་གི་དོན་ལུ་ ཀླད་ཀོར་ལུ་གཞི་སྒྲིག་འབད།

en: Your PHP settings limit the maximum file size per upload to %size MB.
dz: ཁྱོད་ཀྱི་ པི་ཨེཅ་པི་སྒྲིག་སྟངས་ཀྱིས་ %size ཨེམ་བི་ལུ་ སྐྱེལ་བཙུག་རེ་རེ་ལུ་ཡིག་སྣོད་ཀྱི་ཚད་མང་མཐའ་ ཚད་བཟོཝ་ཨིན།

en: Depending on your sever environment, these settings may be changed in the system-wide php.ini file, a php.ini file in your Drupal root directory, in your Drupal site's settings.php file, or in the .htaccess file in your Drupal root directory.
dz: ཁྱོད་རའི་སོ་སོའི་གནས་སྟངས་དང་འཁྲིལ་ཏེ་ སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་ ཁྱོད་རའི་ ཌུ་པཱལ་རྩ་བའི་སྣོད་ཐོ་དང་ཌུ་པཱལ་ས་ཁོངས་ཀྱི་ settings.php ཡིག་སྣོད་ནང་ ཡང་ན་ ཁྱོད་རའི་ཌུ་པཱལ་རྩ་བའི་སྣོད་ཐོ་ནང་གི་.htaccess ཡིག་སྣོད་ནང་ལུ་ རིམ་ལུགས་ཡོངས་ཀྱི་ php.ini ཡིག་སྣོད་དང་  php.ini ཡིག་སྣོད་འདི་འགྱུར་འོང་།

en: The %role file size limit must be a number and greater than zero.
dz: %role ཡིག་སྣོད་ཀྱི་ཚད་འདི་ ཨང་གྲངས་དང་ཀླད་ཀོར་ལས་མཐོ་ཤོས་ཨིན་དགོ

en: The %role maximum file size per upload is greater than the total file size allowed per user
dz: %role སྐྱེལ་བཙུག་རེ་རེའི་ཡིག་སྣོད་ཚད་མང་མཐའ་འདི་ ལག་ལེན་པ་རེ་རེའི་འབད་ཆོག་པའི་ཡིག་སྣོད་ཚད་བསྡོམ་འདི་ལས་མཐོ།

en: Maximum resolution for uploaded images
dz: སྐྱེལ་བཙུགས་འབད་ཡོད་པའི་གཟུགས་བརྙན་དོན་ལུ་ ཧུམ་ཆ་མང་མཐའ།

en: The maximum allowed image size (e.g. 640x480). Set to 0 for no restriction.
dz: འབད་ཆོག་པའི་གཟུགས་བརྙན་གྱི་ཚད་མང་མཐའ་འདི་ (དཔེར་ན་ ༦༤༠x༤༨༠)། བཀག་གདམ་མེད་ནིའི་དོན་ལུ་ ཀླད་ཀོར་ལུ་གཞི་སྒྲིག་འབད།

en: Maximum file size per upload
dz: མངོན་གསལ་རེའི་ཡིག་སྣོད་ཚད་ཀྱི་མང་མཐའ།

en: Total file size per user
dz: ལག་ལེན་པ་རེའི་ཡིག་སྣོད་ཀྱི་ཚད་ཀྱི་བསྡོམས།

en: The maximum size of all files a user can have on the site (in megabytes).
dz: ས་ཁོངས་ནང་ལག་ལེན་པ་གིས་འཐོབ་ཚུགས་པའི་ཡིག་སྣོད་ཆ་མཉམ་གྱི་ཚད་མང་མཐའ་(མེ་ག་བའིཊིསི་ནང་སྦེ་)།

en: The image was resized to fit within the maximum allowed resolution of %resolution pixels.
dz: གཟུགས་བརྙན་འདི་ %resolution pixels འབད་ཆོག་པའི་ཧུམ་ཆ་མང་མཐའ་ནང་ལུ་ཚུད་སྒྲིག་འབད་ནི་ལུ་ ཚད་བསྐྱར་བཟོ་འབད་ཡོདཔ།

en: [<a href="@link">more help...</a>]
dz: [<a href="@link">གྲོགས་རམ་ཧེང་བཀལ།...</a>]

en: Delete role
dz: ལས་འགན་བཏོན་གཏང་།

en: Save role
dz: ལས་འགན་སྲུངས།

en: Add role
dz: ལས་འགན་ཁ་སྐོང་རྐྱབ་ཡོད།
