Web File Manager (6.x-2.16) - en to fa translation catalogue (76 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: user
fa: کاربر

en: title
fa: عنوان

en: Delete
fa: حذف

en: Submit
fa: ثبت

en: Cancel
fa: لغو

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: cron
fa: کرون

en: File
fa: فایل

en: File path
fa: مسیر فایل

en: Date
fa: تاریخ

en: Size
fa: اندازه

en: Search
fa: جستجو

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Name
fa: نام

en: settings
fa: تنظیمات

en: Node ID
fa: شناسه گره

en: Label
fa: برچسب

en: File Size
fa: اندازه فایل

en: Filename
fa: نام فایل

en: link
fa: پیوند

en: name
fa: نام

en: Attachment
fa: پیوست

en: Permitted file extensions
fa: پسوندهای مجاز فایل

en: Upload
fa: بارگذاری

en: file
fa: فایل

en: User ID
fa: شناسه کاربر

en: File ID
fa: شناسه فایل

en: Read full article to view attachments.
fa: متن کامل مقاله را بخوانید تا پیوست‌ها را مشاهده کنید.

en: 1 attachment | @count attachments
fa[0]: ۱ پیوست
fa[1]: @count پیوست

en: Width
fa: عرض

en: Height
fa: ارتفاع

en: Owner
fa: مالک

en: node
fa: محتوا

en: directory
fa: دایرکتوری

en: Directory
fa: دایرکتوری

en: access denied
fa: دسترسی مجاز نیست

en: Anonymous
fa: ناشناس

en: description
fa: توضیحات

en: Close
fa: بستن

en: Folder
fa: پوشه

en: Modified
fa: اصلاح گردید

en: Attachments
fa: پیوست‌ها

en: The maximum allowed image size expressed as WIDTHxHEIGHT (e.g. 640x480). Set to 0 for no restriction.
fa: بیشترین حد مجاز اندازه تصویر، تعریف شده بصورت طولxارتفاع (مانند 640x480) برای عدم محدودیت 0 وارد کنید.

en: Your PHP settings limit the maximum file size per upload to %size MB.
fa: تنظیمات PHP شما حداکثر حجم قابل بارگذاری به ازای هر فایل را به %size MB محدود کرده است.

en: The %role file size limit must be a number and greater than zero.
fa: محدودیت اندازه فایل %role بایستی یک عدد بزرگتر از صفر باشد.

en: The %role maximum file size per upload is greater than the total file size allowed per user
fa: حداکثرحجم قابل بارگداری به ازای هر فایل برای %role بیشتر از کل حجم مجاز برای هر کاربر است .

en: Maximum resolution for uploaded images
fa: بیشترین وضوح برای تصویرهای بارگذاری شده

en: The maximum allowed image size (e.g. 640x480). Set to 0 for no restriction.
fa: حداکثر ابعاد مجاز تصویر (مثال : 640x480). برای عدم محدودیت 0 را وارد کنید.

en: WIDTHxHEIGHT
fa: طول x عرض

en: Maximum file size per upload
fa: حداکثر اندازه فایل برای هر بارگذاری

en: Total file size per user
fa: مجموع اندازه فایل برای هر کاربر

en: Web File Manager
fa: مدیریت فایل‌ها

en: File Browser
fa: کاوشگر فایل

en: File Upload
fa: بارگذاری فایل

en: The image was resized to fit within the maximum allowed resolution of %resolution pixels.
fa: تصویر برای تطبیق با بیشترین وضوح %resolution پیکسل تغییر اندازه داده شد.

en: [<a href="@link">more help...</a>]
fa: [<a href="@link">راهنمایی بیشتر...</a>]

en: Upload file
fa: بارگذاری فایل

en: Clear
fa: پاک کردن

en: Style
fa: سبک

en: Permissions
fa: مجوزها

en: Cron
fa: کرون

en: width
fa: عرض

en: height
fa: ارتفاع

en: Delete role
fa: حذف نقش

en: Debug
fa: اشکال زدایی

en: Save role
fa: ذخیره کردن نقش

en: Resize
fa: تغییر اندازه

en: Add role
fa: افزودن نقش

en: download file
fa: دانلود فایل

en: The label for this field that will be displayed to end users if the style requires it.
fa: برچسب برای این فیلد که در صورت الزام قالب، به کاربران نهایی نمایش داده می‌شود.

en: language
fa: زبان
