Web File Manager (6.x-2.16) - en to km translation catalogue (52 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: user
km: អ្នក​ប្រើ

en: Delete
km: លុប

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: File
km: ឯកសារ

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Size
km: ទំហំ

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Node ID
km: លេខ​សម្គាល់​ថ្នាំង

en: Label
km: ស្លាក

en: Filename
km: ឈ្មោះ​ឯកសារ

en: Attachment
km: ​ឯកសារ​ភ្ជាប់

en: Permitted file extensions
km: កន្ទុយ​ឯកសារ​ដែល​អនុញ្ញាត

en: Upload
km: ផ្ទុកឡើង

en: file
km: ឯកសារ​

en: User ID
km: លេខ​សម្គាល់​អ្នក​ប្រើ

en: File ID
km: លេខ​សម្គាល់​ឯកសារ

en: Read full article to view attachments.
km: អាន​អត្ថបទ​ទាំងមូល ដើម្បី​មើល​ឯកសារ​ភ្ជាប់ ។

en: 1 attachment | @count attachments
km[0]: ឯកសារ​ភ្ជាប់ @count

en: Width
km: ទទឹង

en: Height
km: កម្ពស់

en: Owner
km: ម្ចាស់​កម្ម​សិទ្ធិ

en: node
km: ថ្នាំង

en: access denied
km: បាន​បដិសេធ​ការ​ចូលដំណើរការ

en: Anonymous
km: អនាមិក

en: Close
km: បិទ

en: Attachments
km: ឯកសារ​ភ្ជាប់​

en: The maximum allowed image size expressed as WIDTHxHEIGHT (e.g. 640x480). Set to 0 for no restriction.
km: ទំហំ​រូបភាពអតិបរមា​ដែល​បាន​អនុញ្ញាត​​បង្ហាញ​ជា​ WIDTHxHEIGHT​ (ឧ. ៦៤០x៤៨០) ។ កំណត់​ទៅ​ជា​ ០ សម្រាប់​ការ​មិន​ដាក់​កម្រិត ។

en: Depending on your sever environment, these settings may be changed in the system-wide php.ini file, a php.ini file in your Drupal root directory, in your Drupal site's settings.php file, or in the .htaccess file in your Drupal root directory.
km: ដោយ​អាស្រ័យ​ទៅ​លើ​បរិស្ថាន​ម៉ាស៊ីន​បម្រើ​របស់​អ្នក​ ការ​កំណត់​ទាំង​នេះ​អាច​នឹង​ត្រូវ​បាន​ផ្លាស់​ប្តូរ​ក្នុង​ឯកសារ​ php.ini ​ដែល​មាន​ប្រព័ន្ធ​ធំ ជា​​ឯកសារដែល​ស្ថិត​នៅ​ក្នុង​ថត​ root របស់​ Drupal  ក្នុង​ឯកសារ​​ .php ​នៃ​ការ​កំណត់​របស់​តំបន់​បណ្តាញ​ Drupal  ឬ​ក្នុង​ឯកសារ​ .htaccess ​ក្នុង​ថត​   root របស់ Drupal ​របស់​អ្នក​ ។

en: The %role file size limit must be a number and greater than zero.
km: ដែន​កំណត់​ទំហំ​ឯកសារ %role ត្រូវ​តែ​ជា​លេខ ហើយ​ធំជាង​សូន្យ ។

en: The %role maximum file size per upload is greater than the total file size allowed per user
km: ទំហំ​ឯកសារ %role អតិបរមា​ក្នុង​ពេល​ផ្ទុក​ឡើង​មួយ​ដង​ធំជាង​ទំហំ​ឯកសារ​សរុប​ដែល​បាន​អនុញ្ញាត​ក្នុង​មួយអ្នក​ប្រើ​ម្នាក់

en: Maximum resolution for uploaded images
km: គុណភាព​បង្ហាញ​អតិបរមា សម្រាប់​រូបភាព​ដែល​បាន​ផ្ទុក​ឡើង

en: The maximum allowed image size (e.g. 640x480). Set to 0 for no restriction.
km: ទំហំ​រូបភាព​អតិបរមា​ដែល​បាន​អនុញ្ញាត (ឧ. ៦៤០x៤៨០) ។ កំណត់​ទៅ​ជា​ ០ សម្រាប់​ការ​មិន​ដាក់​កម្រិត​ ។

en: Maximum file size per upload
km: ទំហំ​ឯកសារ​អតិបរមា​ក្នុង​ការ​ផ្ទុក​ឡើង​ម្ដងៗ

en: Total file size per user
km: ទំហំ​ឯកសារ​សរុប​សម្រាប់​អ្នកប្រើ​ម្នាក់ៗ

en: The image was resized to fit within the maximum allowed resolution of %resolution pixels.
km: រូប​ភាព​ត្រូវ​បាន​ប្តូរ​ទំហំ​ឲ្យ​សម​នឹង​ខាង​ក្នុង​គុណភាព​បង្ហាញ​អតិបរមា​ដែល​បាន​អនុញ្ញាត​នៃ​  %resolution ​ភីកសែល​ ។

en: [<a href="@link">more help...</a>]
km: [<a href="%link">ជំនួយ​បន្ថែម...</a>]

en: Permissions
km: សិទ្ធិ

en: Delete role
km: លុប​តួ​នាទី

en: Debug
km: បំបាត់​កំហុស

en: Save role
km: រក្សាទុក​តួនាទី

en: Resize
km: ប្ដូរ​ទំហំ

en: Add role
km: បន្ថែម​តួ​នាទី

en: language
km: ភាសា​
