Web File Manager (6.x-2.16) - en to nn translation catalogue (33 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: user
nn: brukar

en: title
nn: tittel

en: Delete
nn: Slett

en: Submit
nn: Legg inn

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: File
nn: Fil

en: Date
nn: Dato

en: Search
nn: Søk

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Label
nn: Etikett

en: Attachment
nn: Vedlegg

en: Permitted file extensions
nn: Tillatne filtyper

en: Upload
nn: Last opp

en: file
nn: fil

en: Read full article to view attachments.
nn: Les meir for å kunne sjå vedlegg.

en: 1 attachment | @count attachments
nn[0]: 1 vedlegg
nn[1]: @count vedlegg

en: access denied
nn: tilgang nekta

en: Anonymous
nn: Anonym

en: Close
nn: Lukk

en: Attachments
nn: Vedlegg

en: Maximum resolution for uploaded images
nn: Størst tilletne oppløysing for opplasta bilete

en: Maximum file size per upload
nn: Maksimal filstørrelse pr. opplasting

en: Total file size per user
nn: Samla filstørrelse pr. brukar

en: [<a href="@link">more help...</a>]
nn: [<a href="@link">meir hjelp...</a>]

en: Permissions
nn: Rettar

en: Delete role
nn: Slett rolle
