Web File Manager (6.x-2.16) - en to se translation catalogue (14 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: user
se: geavaheaddji

en: Delete
se: Sihko

en: Cancel
se: Hilggo

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: File
se: Fiila

en: Date
se: Dáhton

en: Search
se: Oza

en: Name
se: Namma

en: Attachment
se: Mielddus

en: Upload
se: Bija neahttabáikái

en: Close
se: Gidde

en: [<a href="@link">more help...</a>]
se: [<a href="@link">eambbo veahki...</a>]
