Web File Manager (6.x-2.17) - en to sl translation catalogue (48 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: user
sl: uporabnik

en: title
sl: naslov

en: Delete
sl: Izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: File
sl: Datoteka

en: Date
sl: Datum

en: Size
sl: Velikost

en: Search
sl: Išči

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Label
sl: Oznaka

en: Filename
sl: Ime datoteke

en: Attachment
sl: Priponka

en: Permitted file extensions
sl: Dovoljene končnice datotek

en: Upload
sl: Nalaganje

en: file
sl: datoteka

en: Read full article to view attachments.
sl: Za ogled priponk poglejte cel članek.

en: 1 attachment | @count attachments
sl[0]: @count priponka
sl[1]: @count priponki
sl[2]: @count priponke
sl[3]: @count priponk

en: Width
sl: Širina

en: Height
sl: Višina

en: Owner
sl: Lastnik

en: node
sl: vozlišče

en: access denied
sl: dostop zavrnjen

en: Anonymous
sl: Anonimnež

en: Close
sl: Zapri

en: Attachments
sl: Priponke

en: The maximum allowed image size expressed as WIDTHxHEIGHT (e.g. 640x480). Set to 0 for no restriction.
sl: Največja dovoljena velikost slike v točkah oblike ŠIRINAxVIŠINA (npr. 640x480). Nastavite na 0 za izklop omejitve.

en: The %role file size limit must be a number and greater than zero.
sl: Omejitev velikosti za %role mora biti število večje od nič.

en: The %role maximum file size per upload is greater than the total file size allowed per user
sl: Največja dovoljena velikost posamezne datoteke za %role je večja od skupne dovoljene velikosti na uporabnika

en: Maximum resolution for uploaded images
sl: Največja dovoljena resolucija za slike

en: WIDTHxHEIGHT
sl: ŠIRINAxVIŠINA

en: Maximum file size per upload
sl: Največja dovoljena velikost datoteke

en: Total file size per user
sl: Skupna velikost datotek na uporabnika

en: [<a href="@link">more help...</a>]
sl: [<a href="@link">več pomoči ...</a>]

en: Permissions
sl: Dovoljenja

en: Delete role
sl: Izbriši vlogo

en: Debug
sl: Razhroščevanje

en: Save role
sl: Shrani vlogo

en: Resize
sl: Spremeni velikost

en: Add role
sl: Dodaj vlogo

en: language
sl: jezik
