Web File Manager (6.x-2.18) - en to af translation catalogue (40 entries)

en: Title
af: Titel

en: user
af: gebruiker

en: title
af: titel

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: File
af: Lêer

en: File path
af: Lêerpad

en: version
af: weergawe

en: Date
af: Datum

en: Size
af: Grootte

en: Search
af: Soek

en: Reset
af: Herstel

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: settings
af: verstellings

en: Attachment
af: Aanhangsel

en: Permitted file extensions
af: Toegelate lêeruitbreidings

en: Upload
af: Oplaai

en: Read full article to view attachments.
af: Lees volle artikel om aanhangsels te bekyk.

en: 1 attachment | @count attachments
af[0]: 1 aanhangsel
af[1]: @count aanhangsels

en: access denied
af: toegang geweier

en: Anonymous
af: Anoniem

en: Attachments
af: Aanhangsels

en: The maximum allowed image size expressed as WIDTHxHEIGHT (e.g. 640x480). Set to 0 for no restriction.
af: Die maksimum toelaatbare prentjie grootte in terme van WYDTExHOOGTE (bv. 640x480). Stel na 0 vir geen beperking.

en: Maximum resolution for uploaded images
af: Maksimum resolusie vir opgelaaide prentjies

en: The maximum allowed image size (e.g. 640x480). Set to 0 for no restriction.
af: Die maksimum toelaatbare beeld grootte (byvoorbeeld, 640x480). Stel na 0 vir geen beperking nie.

en: WIDTHxHEIGHT
af: WYDTExHOOGTE

en: Maximum file size per upload
af: Maksimum grootte per oplaaisessie

en: Total file size per user
af: Totale lêergrootte per gebruiker

en: [<a href="@link">more help...</a>]
af: [<a href="@link">meer hulp...</a>]

en: Permissions
af: Regte

en: Delete role
af: Wis rol uit

en: Save role
af: Stoor rol

en: Add role
af: Voeg rol by.

en: language
af: taal
