Web File Manager (6.x-2.18) - en to az translation catalogue (43 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: user
az: İstifadəçi

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: File
az: Fayl

en: File path
az: Fayl yolu

en: Date
az: Tarix

en: Size
az: Ölçü

en: Search
az: Axtarış

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: settings
az: parametrlər

en: Node ID
az: Nod İD-si

en: Filename
az: Fayl adı

en: Attachment
az: Qoşma

en: Upload
az: Yükləmə

en: file
az: fayl

en: User ID
az: İstifadəçi İD-si

en: File ID
az: Fayl İD-si

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Owner
az: Sahib

en: node
az: material

en: Directory
az: Kataloq

en: Anonymous
az: Anonim

en: Close
az: Bağlı

en: File Upload
az: Fayl yüklə

en: Style
az: Stil

en: Permissions
az: İcazələr

en: Cron
az: Kron

en: width
az: eni

en: height
az: hündürlük

en: Delete role
az: Rolu silin

en: Debug
az: Debaq

en: Resize
az: Ölçü dəyişdirin

en: Add role
az: Rol əlavə edin

en: language
az: dil
