Web File Manager (6.x-2.18) - en to br translation catalogue (8 entries)

en: Title
br: Titl

en: user
br: implijer

en: Delete
br: Dilemel

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Search
br: Enklask

en: Settings
br: Arventennoù

en: Permissions
br: Aotreoù
