Web File Manager (6.x-2.18) - en to ga translation catalogue (7 entries)

en: user
ga: úsáideoir

en: Delete
ga: Scrios

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: Search
ga: Cuardaigh

en: Upload
ga: Uaslódáil
