Web File Manager (6.x-2.18) - en to gl translation catalogue (72 entries)

en: Title
gl: Título

en: user
gl: usuario/a

en: title
gl: título

en: Delete
gl: Borrar

en: Submit
gl: Enviar

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: File
gl: Ficheiro

en: File path
gl: Ruta do ficheiro

en: Date
gl: Data

en: Size
gl: Tamaño

en: Search
gl: Buscar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: settings
gl: opcións

en: Node ID
gl: ID do nodo

en: Label
gl: Etiqueta

en: File Size
gl: Tamaño do Ficheiro

en: Filename
gl: Nome de ficheiro

en: link
gl: ligazón

en: name
gl: nome

en: Attachment
gl: Anexo

en: Permitted file extensions
gl: Extensións de ficheiro permitidas

en: Upload
gl: Subir

en: file
gl: ficheiro

en: User ID
gl: ID de usuario/a

en: File ID
gl: ID do ficheiro

en: Read full article to view attachments.
gl: Lea o artigo completo para ver os adxuntos.

en: 1 attachment | @count attachments
gl[0]: 1 adxunto
gl[1]: @count adxuntos

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: Owner
gl: Propietario

en: node
gl: nodo

en: directory
gl: cartafol temporal

en: Directory
gl: Directorio

en: access denied
gl: acceso denegado

en: Anonymous
gl: Anónimo

en: Close
gl: Pechar

en: Modified
gl: Modificado

en: Attachments
gl: Adxuntos

en: The maximum allowed image size expressed as WIDTHxHEIGHT (e.g. 640x480). Set to 0 for no restriction.
gl: O tamaño máximo permitido para as imaxes, expresado como ANCHOxALTO (por exemplo, 640x480). Establézao a 0 se non quere restriccións.

en: Your PHP settings limit the maximum file size per upload to %size MB.
gl: A configuración de PHP limita o tamaño máximo de ficheiro a %size MB.

en: Depending on your sever environment, these settings may be changed in the system-wide php.ini file, a php.ini file in your Drupal root directory, in your Drupal site's settings.php file, or in the .htaccess file in your Drupal root directory.
gl: Dependendo do entorno do teu servidor, estas configuracións poden ser cambiadas no ficheiro de axustes do sistema php.ini, un fichieiro php.ini na raíz do cartafol de Drupal, no ficheiro de Drupal settings.php, ou no ficheiro .htaccess na raíz do cartafol de Drupal.

en: The %role file size limit must be a number and greater than zero.
gl: O limite de tamaño de arquivo do %role debe ser un numero superior a 0.

en: The %role maximum file size per upload is greater than the total file size allowed per user
gl: O %role tamaño máximo do ficheiro a cargar é maior que o tamaño total de ficheiro permitido por usuario/a

en: Maximum resolution for uploaded images
gl: Resolución máxima para as imaxes cargadas

en: The maximum allowed image size (e.g. 640x480). Set to 0 for no restriction.
gl: O tamaño máximo permitido para as imaxes (p.e 640x480). Defínao como 0 se non quere restriccións

en: WIDTHxHEIGHT
gl: ANCHOxALTO

en: Maximum file size per upload
gl: Tamaño máximo de ficheiro por subida

en: Total file size per user
gl: Tamaño total de ficheiros por usuario

en: Web File Manager
gl: Explorador de ficheiros Web

en: File Browser
gl: Explorador de ficheiros

en: File Upload
gl: Subida de ficheiro

en: The image was resized to fit within the maximum allowed resolution of %resolution pixels.
gl: Cambiouse o tamaño da imaxe para que coincida coa resolución máxima admitida, de %resolution píxeles.

en: [<a href="@link">more help...</a>]
gl: [<a href="@link">máis axuda...</a>]

en: Upload file
gl: Limpar os nomes dos ficheiros subidos

en: Clear
gl: Limpar

en: Style
gl: Estilo

en: Permissions
gl: Permisos

en: width
gl: ancho

en: height
gl: alto

en: Delete role
gl: Borrar rol

en: Debug
gl: Depuración

en: Save role
gl: Gardar rol

en: Resize
gl: Redimensionar

en: Add role
gl: Engadir rol

en: download file
gl: Arquivo baixado

en: language
gl: idioma
