Web File Manager (6.x-2.18) - en to ht translation catalogue (8 entries)

en: user
ht: itilizatè

en: Enabled
ht: Aktif

en: Date
ht: Dat

en: Size
ht: Grosè

en: Search
ht: Chèche

en: Name
ht: Non

en: Filename
ht: Non fichye

en: file
ht: fichye
