Web File Manager (6.x-2.18) - en to ug translation catalogue (28 entries)

en: Title
ug: تىما

en: user
ug: ئەزا

en: title
ug: ماۋزۇ

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Submit
ug: يوللاش

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: File
ug: ھۆججەت

en: Size
ug: چوڭ- كىچىكلىكى

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Label
ug: بەلگە

en: Filename
ug: ھۆججەت نامى

en: Upload
ug: يۈكلەش

en: file
ug: ھۉججەت

en: Date Format
ug: چېسلا ئىپادىلىنىشى

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Height
ug: ئېگىزلىكى

en: Owner
ug: ئىگىسى

en: node
ug: نۇقتا

en: Anonymous
ug: نامسىز

en: Close
ug: يېپىش

en: Permissions
ug: ھوقۇق تەڭشەش

en: Delete role
ug: ئەزالارنى ئۆچۈرۈش

en: Add role
ug: ئەزا گوروپپىسى قوشۇش

en: language
ug: تىل
