Web File Manager (6.x-2.11) - en to ka translation catalogue (29 entries)

en: title
ka: სათაური

en: Delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: File
ka: ფაილი

en: Date
ka: თარიღი

en: Size
ka: ზომა

en: Search
ka: ძიება

en: Name
ka: სახელი

en: Label
ka: სათაური

en: Filename
ka: ფაილის სახელი

en: link
ka: ბმული

en: Attachment
ka: მიმაგრებული ფაილი

en: Upload
ka: ატვირთვა

en: file
ka: ფაილი

en: 1 attachment | @count attachments
ka[0]: 1 მიმაგრებული ფაილი
ka[1]: @count მიმაგრებული ფაილი

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე

en: Owner
ka: მფლობელი

en: Directory
ka: დირექტორია

en: access denied
ka: წვდომა აკრძალულია

en: Attachments
ka: მიმაგრებული ფაილები

en: Delete role
ka: როლის წაშლა

en: Save role
ka: როლის შენახვა

en: Add role
ka: როლის დამატება
