Web File Manager (6.x-2.15) - en to ur translation catalogue (25 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: user
ur: صارف

en: title
ur: عنوان

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: cron
ur: کران

en: File
ur: فائل

en: File path
ur: فائل پاتھ

en: Date
ur: تاریخ

en: Size
ur: حجم

en: Search
ur: تلاش

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Name
ur: نام

en: settings
ur: ترتیبات

en: Node ID
ur: نوڈ آئی ڈی

en: Label
ur: عنوان

en: Filename
ur: فائل کا نام

en: file
ur: فائل

en: Anonymous
ur: گمنام

en: [<a href="@link">more help...</a>]
ur: [<a href="@link">مزید مدد۔۔۔</a>]
