Web File Manager Statistics (6.x-1.1) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
af: Kanseleer

en: File
af: Lêer

en: No log messages available.
af: Geen logboodskappe beskikbaar.

en: Time
af: Tyd

en: Mail
af: E-pos

en: User
af: Gebruiker

en: Node
af: Mode

en: Anonymous
af: Anoniem
